Koszyk

O firmie

Sklep narzędziowy Elnarzedzia.pl: elektronarzędzia, wyposażenie warsztatuPosiadamy szeroki asortyment obejmujący przede wszystkim wszechstronne wyposażenie warsztatów.


Naszą specjalnością są elektronarzędzia, a ofertę tworzą artykuły różnych, a jednocześnie znanych i cenionych producentów, takich jak:Bosch, Makita, Dewalt, Graphite, Stanley, Yato czy Black&Decker.

Oferujemy chociażby maszyny do pracy w lesie i ogrodzie, sprzęt spawalniczy, urządzenia pneumatyczne, a także stanowiące wyposażenie warsztatów oraz osprzęt do elektronarzędzi, czy wiele innych przydatnych artykułów. Atutem przedstawionego asortymentu jest nie tylko jego uniwersalność, ale także bezpieczeństwo, które można zwiększyć, nabywając artykuły BHP.

Korzystając z wyposażenia warsztatów, które przygotował nasz sklep narzędziowy, masz pewność otrzymania oryginału z kartą gwarancyjną i fakturą na zakupiony produkt. Daje to bezpieczeństwo transakcji, szczególnie w przypadku zaistnienia jakiejkolwiek nieprzewidzianej usterki.


Co nas wyróżnia?

Każda osoba zainteresowana zakupem potrzebnego artykułu technicznego powinna skorzystać z naszej oferty, która charakteryzuje się wieloma atutami, a są nimi chociażby:

- narzędzia mechaniczne i ręczne wiodących producentów, a wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta,

- bezpieczeństwo zakupów - 14 dni na zwrot bez podania przyczyny, doradztwo techniczne, serwis, naprawy,

- darmowa wysyłka już od 600 zł i szeroki wybór sposobów dostawy, tak, aby był dla Ciebie najdogodniejszy.

Pamiętaj!

To właśnie Ty jesteś najważniejszym klientem naszego sklepu narzędziowego, dlatego staramy się być profesjonalną firmą. Prowadzimy fachowe doradztwo techniczne oraz wsparcie na każdym etapem zamówienia. Staramy się sprostać wymaganiom klienta wprowadzając do oferty wyposażenie warsztatów najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach.

Dynamiczny rozwój naszej firmy na przestrzeni lat umożliwia nam wprowadzanie najwyższych standardów w obsłudze klienta.

Stawiamy na rozwój firmy i wprowadzamy do oferty wynajem profesjonalnych narzędzi i maszyn budowlanych, oraz szalunków stropowych, podpór budowlanych.

Zapraszamy do udanych zakupów.