Wczytuję dane...

NARZĘDZIA POMIAROWE

326

W przypadków akcesoriów, które wykorzystywane są jako narzędzia pomiarowe, bardzo ważna jest dokładność działania. Właśnie takimi cechami odznaczają się nasze artykuły, które tworzone są chociażby przez firmy Bosch, Makita, Epm, Topex czy Yato. Wśród oferowanych przyrządów pomiarowych znajdują się przede wszystkim:

- lasery,

- niwelatory,

- dalmierze.

Z wykorzystaniem pierwszych dwóch kategorii urządzeń możliwe jest wyznaczenie poziomów, ale również wysokości. Ostatnia z wymienionych kategorii z kolei to przede wszystkim akcesoria służące do precyzyjnego mierzenia odległości.

Charakterystyka

Przyrządy pomiarowe to bardzo uniwersalne narzędzia, dlatego też powszechnie używane są one zarówno przez profesjonalne przedsiębiorstwa budowlane, jak i osoby zajmujące się majsterkowaniem jedynie amatorsko. Posiadamy urządzenia, które są odporne na działanie różnych czynników, w tym chociażby wody czy innych zanieczyszczeń, takich jak pyły, które występują podczas prowadzenia prac budowlanych. Innym ich atutem jest poręczność oraz wygodne użytkowanie.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów